Hakkımızda

Karavan ve yat sahipleri için özel olarak tasarlanmış  bir temizlik firmasıyız. Çevre dostu ürünlerimiz ve doğada vakit geçirmeyi sevenlerin yaşamını kolaylaştırmamızla tanınıyoruz.

Doğa ve kullanıcı dostu yaklaşımımızla müşteri  memnuniyetini üst düzeyde tutuyoruz. Doğasever ve karavan/yat kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Siz doğada vakit geçirirken temizliği Jenovin’in hayatı kolaylaştıran ürünlerine bırakın.

Doğayı seçen ve macera arayan karavan ve yat sahipleri için hijyenik ve temiz bir barınma alanı sağlamak için buradayız.

Siz herkesten ve her şeyden uzakta kendinize vakit ayırırken temizliği Jenovin’in pratikleşen temizlik deneyimine bırakın.

Jenovin Hakkında

Nasıl çalıştığımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çevre ve Doğa Dostu

Bize miras kalan bu harika yaşam alanını gelecek kuşaklara aktarmak için doğada çözünen, zararsız ve gezegen sağlığını koruyan ürünler üretyoruz.

Kullanıcı Dostu

Bugünün ve yarının kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için, değişen kullanıcı eğilimlerine hızlı bir şekilde yanıt vermek için en son teknolojiyi ve analitiği kullanıyoruz.

Yenilikçi

Ar-Ge ekibimiz ve kimyagerlerimiz çevre, doğa ve kullanıcı dostu ürünler oluşturmak için Jenovin dışındaki uzmanların en iyi fikirlerinden ve görüşlerinden faydalanır.

İnsanlarımız

Çalışanlarımızın Jenovin’de olabileceklerinin en iyisi olmalarını istiyoruz. Amaçlarını bulmalarına yardımcı olurken, yaptıkları iş için onları adil bir şekilde ödüllendiriyoruz.

İşbirliklerimiz ve İş Ortaklarımız

Karşılıklı ve sürdürülebilir bir şekilde doğayı korumak ve kullanıcı ihtiyaçlarını en etkili şekilde çözmek için onlarca karavan ve yat firmasıyla çalışıyoruz.